Loading...

Web Sitemize Hoş Geldiniz...

Pazartesi - Pazar : 9:00 - 19:00

kanal açma ve görüntüleme

Kanal Açma ve Görüntüleme

Kırmadan Robotla Tuvalet Borusu Açma

Tuvalet borusu açma gibi durumlarda genellikle gider borularında meydana gelen tıkanmanın neden olduğu etkenler arasında kullanılan ıslak mendiller ve kalın yapıda üretilen tuvalet kağıtları olmaktadır. Özellikle ıslak mendillerin hiçbir şekilde erimemesi nedeniyle yavaş yavaş artması sonucunda tıkanıklık gibi durumların oluşması her açıdan rahatsız edici olsa da sağlamış olduğu ilk problemler arasında tıkanıklık sorunları olmaktadır. Yaşanan bu tıkanıklığın kaliteli bir şekilde önlenmesini sağlamak için tuvalet borusu açma konusunda bizleri aramanız sağlamış olduğumuz en teknolojik işlemlerde de sağlıklı sonuçların alınmasını sağlamaktadır. Tamamen teknolojik şekillerde sunulan bu işlemler için yapmanız gereken sadece numaralarımızı çevirmek olmalıdır.

Tuvalet borusu açma tuvaletler toplu kullanılan ve birçok iş yerlerinde evlerde önemli alanlardır ve ortak kullanım araçları arasında yer almaktadır. Karşımıza çıkan tuvalet tıkanıklıkları ise bu tür alanların kullanılamaz hale gelmesi ile beraber sıkıntılı bir görünüm olarak da karşımıza çıkabilmektedir. Tuvaletler ise günümüzde iş yerlerinde, evlerde ve yapılarda boru, yani pimaş hattı adı verilen kanallara sahip olan ve kullanılan atık suyun ise bu kanallar aracılığı ile de giderilmesini sağlar. Kullanım alanlarına gelen temiz su tesisatları ile kullanılan suların tahliye olduğu su tesisatları ise ayrı bölgelerden ve ayrı kanallar ile yapılan hususlar olarak da bilinmektedir.Kırmadan Robotla Tıkalı Boru Açma

Kırmadan robotla tıkalı boru açma işlemlerinde yapılan en büyük hatalardan biri özellikle tıkanmanın bölgesel olarak belirlenmemesi ve tahmine dayalı yapılan işlemler ile birden çok noktada gereksiz yere yapılan işlemler olmaktadır. Bu nedenler saatlerce süren sorunlu onarımların hepsine kırmadan robotla tıkalı boru işlemlerinde sağlamış olduğumuz en özel teknolojiden yararlanarak çözümler getirebilirsiniz. Hiçbir bölgenin kırılıp parçalanması gibi durumların oluşmasına izin vermeden hasarsız bir şekilde onarılan sorunlarınız da kalıcı çözümler sunmanız mümkün olmaktadır. Kullanılan en özel teknolojili cihazlar ile borunun içerisinde yapılan görüntüleme işlemleri sayesinde tıkalı olan bölgelerin noktasal olarak tespit edilmesi sağlanarak kırmadan robotla tıkalı boru açma işlemi uygulanarak en doğru sonuçları alabilirsiniz.

Kırmadan robotla tıkalı boru açma işlemi artık evinize yada herhangi bir bölümde kırılma, parçalama işlemi yapılmadan son derece profesyonel bir ustalıkla yapılmaktadır. Yurt dışından özel olarak ithal edilen cihazlar yardımıyla evlerinize gelinerek öncelikle bütün giderleriniz yani pis ve temiz su hatlarınızda görüntüleme yöntemi yapılarak sorunun hangi hattan kaynaklandığı tespit edilmektedir. Eğer hattınızda tıkanıklık temiz sudan kaynaklanıyorsa sadece birkaç fayanslık bölge kırılarak sorununuz hemen çözülmektedir. Fakat sorun pis sudan kaynaklanıyorsa burada kırmadan robotla tıkalı boru açma cihazları imdadınıza yetişmektedir. Bu cihazlar sayesinde borulara girilerek bütün tıkanıklığa sebebiyet veren maddeler kanallara itilerek temizlenmekte ve bu işlem sırasında da hiçbir şekilde kırılma işlemi yapılmamaktadır.

  • Kırmadan Robotla Tıkalı Boru Açma
  • Tıkanmış Boru Açma
  • Tuvalet Borusu Açma
  • Klozet Borusu Açma
  • Lavabo Borusu Açma
  • Mutfak Borusu Açma
  • Gider Borusu Açma
  • Tıkalı Boru Açma

Kameralı Lavabo Tıkanıklığı Açma

Görüntülemeli lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinin yapılmasını sağlayan bilgisayar teknolojili cihazların yurt dışından özel olarak getirtilmesi sayesinde artık çok daha doğru işlemlerin yapılmasını sağlamak sunmuş olduğumuz işlemler ile mümkün olmaktadır. Meydana gelen lavabo tıkanıklığının hangi noktada olursa olsun her durumda son derece etkili çözümlerin uygulanması ile sorunlu olan bölgelerin en kısa sürelerde tespitlerinin yapılması sağlanır. Tespitlerinin yapılmasının ardından devreye giren robotlar ile bütün maddelerin parçalanması sonucu lavabo giderlerinden kanala gönderilmesi ile sorunsuz onarımlar mümkün olmaktadır. Ne lavabonun ne banyonuzun hiçbir noktasının kırılmasına izin verilmeden uygulanan bu işlemler ile görüntülemeli lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinin ayrıcalığını fark etmiş olacaksınız

Lavabo tıkanıklığı açma işlemi artık korkutucu ve evin birçok bölgesinde kırılmalar yapılarak giderilen bir sorun olmaktan çıkmıştır. Önceden lavabolarda meydana gelen tıkanıklıklar kırılarak tespit edilmekte ve çözüm işleminde gene kırılma işlemi uygulanarak ekstra olarak birden çok masrafın çıkmasına neden olmaktaydı. Bu yüzden nalburdan temin çok cüzi fiyatlarla temin edilebilen kimyasal lavabo açıcılar kullanılarak hem kırma işlemi yapılmamış olup hem de çok cüzi bir rakam olduğu için aslında ucuza getirdik derken sorunun daha da büyümesine neden olabilirsiniz. Sizleri bu konuda anlıyor ve artık müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak hiçbir şekilde kırmadan yada parçalamadan yurt dışından özel olarak temiz edilen cihazlar çok düşük maliyetlerle yapılmaktadır.

kanal açma ve görüntüleme
kanal açma ve görüntüleme

Bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınızmı var? Bizi Arayın.